Ünalan Metro Durağı – Ünalan Mahallesi

Ünalan mahallesi çeşme durağı ve çayırbaşı metrobüs durağı arasında bulunan alanda tamamlanmasına az kalmış metro durağı işe mahalle sakinler kolaylıkla Kadıköy’e gidebilcek ve aktarma ile Marmaray projesi dahilinde kolaylıkla yenikapıya geçebileceklerdir.
Ünalan mahallesinin belli başlı yerleşim merkezlerine , 1. Boğaz köprüsüne 9 dk, Metrobüse 4 dk, Kadıköye 7, Üsküdara 9 dk mesafede olması ve Hastanelere çok yakın olması mahallemizi anadolu yakasının en gözde bölgelerinden yapmaktadır.
Kartal metro hattında şu sıralar hummalı bir çalışma var. 16 istasyondan oluşan metro hattında, 72 vagonla günün her saatinde deneme seferleri yapılıyor.
Ağustos Ayında Hizmete açılması planlanmakta olan ünalan metro istasyonu…, kentsel dönüşüm hazırlığında olan Fikirtepe ve Yenisahranın yapılaşması sonrası ünalan mahallesi değerin değer katmaya devam edecektir.

Ünalan Metro Durağı – Ünalan Mahallesi Metro Durağı

ünalan metro duragi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>